nedeľa 31. marca 2013

RECENZIA: Lauren DeStefano - Horúčka

Autor: Lauren DeStefano
Séria: Záhrada večnosti (2/2)
Vydavateľstvo: Fortuna Libri
Rok vydania: 2012
Počet strán: 352
Hodnotenie: 3/52. časť trilógie

Rhine s Gabrielom síce utiekli zo sídla, ale zlo im stále dýcha na chrbát.
Po úteku sa dostanú do ďalšej pasce – do zvráteného lunaparku, v ktorom stará kupliarka dozerá na svoje dievčatá. Rhine a Gabriel sú odhodlaní dostať sa na Manhattan – do bezpečia k Rhininmu dvojčaťu Rowanovi. Cesta tam je však dlhá a plná nástrah. Vo svete, kde sa mladé ženy dožívajú len dvadsať rokov a mladí muži umierajú ako dvadsaťpäťroční, je čas nesmierne cenný. Keď sa napokon dostanú na Manhattan rozmýšľajú či to bol naozaj dobrý nápad. Keď sa uchýlia v sirotinci Rhine ochorie.

Najhoršie však je, že sa im nepodarí uniknúť Rhininmu svokrovi Vaughnovi, ktorý si zaumienil za každú cenu priviesť Rhine naspäť do sídla.
V pokračovaní mrazivého románu Pasca od Lauren DeStefano sa Rhine musí rozhodnúť, koľko je ochotná obetovať pre slobodu, lebo teraz jej naozaj ide o všetko.Prvá časť ma nesmierne upútala, ale toto už bolo miestami nudné. Zlepšilo sa to až ku koncu, ale musím povedať, že ma to vážne sklamalo. Avšak je to celkom zaujímavé čítanie, svet tam je úplne iný a to ma na tom tak zaujalo. :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára