streda 21. novembra 2012

RECENZIE: Eden Maguire - Krásni a mŕtvi: Summer


Autor: Eden Maguire
Originálny názov: Beautiful Dead: Book 3 - Summer
Vydavateľstvo: Fragment
Rok vydania: 2012
Počet strán: 280
Séria: Krásni a mŕtvi
Hodnotenie: 4,5/5


Anotácia: Nie sú živí, no nie sú ani mŕtvi. Sú niečo medzi tým.Prešlo šesť mesiacov od poslednej násilnej smrti tínedžera v meste Ellerton. Darina stále zúfalo miluje Phoenixa, ktorý sa zo záhrobia vrátil k nej. Nemôže sa však venovať iba láske. Od pána nemŕtvych dostala úlohu. Musí objasniť vraždu krásnej Summer Madisonovej, svojej najlepšej kamarátky, ktorá sa stala obeťou streľby v nákupnom centre. Darina sa vydáva po stope šialeného vraha hnaná boľavými spomienkami, ale aj nádejou, že Krásni mŕtvi vďaka nej konečne nájdu svoj pokoj.

Krásni a mŕtvi sa opäť neozívajú aj keď výročie smrti krásnej mŕtvej Summer Madisonovej blíži. Darina je zúfalá ale nakoniec sa objavia  a ona pokračuje v pátraní po vrahu Summer. Jedná dňa keď sa vracia od Krásnych mŕtvych keď stretne Logana, ktorý je zranený a odvezie ho do nemocnice. Logan však zomiera, čo je pre Darinu ďalšia rana. No nevzdáva to a zisťuje, že Summeriným vrahom je Ezra ich čudný spolužiak.

Ďalšie pokračovanie super séria Krásni a mŕtvi! Táto časť bola perfektná lebo som veľmi chcela vedieť kto zabil Summer. A to že to bol Ezra som si myslela polku knihy J. Určite vám to všetkým odporúčam a teším sa na štvrtú časť, len dúfam, že ju do knižnice kúpia čo najskôr.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára