pondelok 15. októbra 2012

RECENZIA: Lauren Kateová - Pád

Autor: Lauren Kateová
Originálny názov: Fallen
Vydavateľstvo: Ikar
Séria: Padlí anjeli
Počet strán: 304
Rok vydania: 2011
Hodnotenie: 4,5/5


Anotácia: Na Danielovi Grigorim je čosi bolestne známe. Tajomný, uzavretý chlapec pritiahne pozornosť sedemnásťročnej Luce Priceovej hneď v jej prvý deň na internátnej škole Meč a kríž pri meste Savannah. Je jediným svetlým bodom na mieste, kde nie sú dovolené mobilné telefóny, ostatní študenti sú vyšinutí a bezpečnostné kamery ich sledujú na každom kroku.

Daniel však nechce mať s Luce nič spoločné – a dáva jej to jasne najavo. No ona sa nevzdáva. Mládenec ju priťahuje ako svetlo nočného motýľa a Luce musí zistiť, čo pred ňou tak zúfalo skrýva... aj keby ju to malo stáť život. Nebezpečne vzrušujúci a temne romantický triler PÁD je súčasne najúžasnejším príbehom lásky!

Luce nastúpi do internátnej školy Meč a kríž, do zvláštnej školy kde  je v starom kostole bazén, všetci musia chodiť iba v čiernom... Luce si nachádza nových priateľov a stretáva nebezpečného Daniela, ktorý jej nesmierne povedomý. Nakoniec zistí že sa poznajú už neskutočne dlho a Daniel je anjel. A Luce je potomok anjela.

Nádherná a nebezpečná romanca. Nádherná kniha s nádherným dejom, úžasné opísané momenty, dokonalé postavy. Takto sa dá opísať prvá kniha zo séria Padlí anjeli! Podľa mňa perfektné a taktiež aj pokračovanie!

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára