nedeľa 28. októbra 2012

RECENZIA: Eden Maguire - Krásni a mŕtvi: Arizona

Autor: Eden Maguire
Originálny názov: Beautiful Dead: Book 2 - Arizona
Vydavateľstvo: Fragment
Rok vydania: 2011
Počet strán: 275
Séria: Krásni a mŕtvi
Hodnotenie: 4/5


Anotácia: Nie sú živí, no nie sú ani mŕtvi. Sú niečo medzi tým.
Krásni mŕtvi zmizli. Ubehlo už niekoľko týždňov, čo ich Darina videla naposledy. No vie, že neodišli navždy. Vrátia sa, aby mohli objasniť záhadnú smrť ďalšieho z nich.
Je to už takmer rok, čo sa Arizona utopila v Hartmannovom jazere. Povráva sa, že to bola samovražda. No niečo na tom nesedí. Sebavedomá a suverénna Arizona by si predsa nikdy nesiahla na život.
Teraz musí Darina pomôcť Arizone objasniť jej záhadné úmrtie, ako pred časom pomohla Jonasovi. No treba konať rýchlo, pretože čas sa kráti...

Darina má po tom ako pomohla Jonasovi pomôcť ďalšej Krásnej a mŕtvej a to Arizone. Avšak Krásni a mŕtvi sa neozývajú ale nakoniec predsa len prídu, lebo Arizonin čas sa kráti. Darina pátra po stopách a zisťuje prečo je Arizona taká tajomná a prečo vždy taká bola. Zisťuje, že chodila s motorkárom Kylom, že má autistického brata a jej vlastná mama zomrela pri pôrode. A nakoniec zisťuje vraha, o ktorom nikto nevedel.

Úžasné pokračovanie Jonasa, som veľmi rýchlo prečítala a moc sa teším na tretiu časť. Určite ju odporúčam všetkým čo hľadajú ľahšie čítanie, lebo táto knižka je ľahšie čítanie. Odporúčam J.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára