sobota, 29. septembra 2012

RECENZIA: Maggie Stiefvaterová - VáhanieOriginálny názov: Linger
Autor: Maggie Stiefvaterová
Vydavateľstvo: Ikar
Séria: Vlci z Marcy Falls (diel 2 z 3)
Rok vydania: 2011
Počet strán: 270
Po knihe Triaška vychádza druhá časť trilógie Vlci z Mercy Falls. Grace, Sam a Cole sa neustále pohybujú medzi životom vlka a ľudskou existenciou. Keď sa im pred očami rúca svet, láska zostáva ich jedinou nádejou...

TÚŽBA
Grace so Samom našli jeden druhého. Lenže ak chcú zostať spolu, musia naďalej bojovať. Pre Sama to znamená zúčtovanie s minulosťou vlkolaka, kým Grace čelí čoraz neistejšej budúcnosti.
STRATA
Do ich životov vstupuje vlk menom Cole, ktorého minulosť je plná bolesti a nebezpečenstva. Mladík zápasí s vlastnými démonmi a v koži vlka sa cíti lepšie než v ľudskom tele.
VÁHANIE
Grace, Sam a Cole sa neustále pohybujú medzi dvoma extrémami – životom vlka a ľudskou existenciou. Ešte aj láska má dve tváre: je nádherná a trýznivá, oslobodzujúca aj zväzujúca, lákavá i znepokojivá. Keď sa však hrdinom pred očami rúca svet, láska zostáva ich jedinou nádejou. Bude im stačiť?

Vlk alebo človek? To je otázka... ktorú si kladú všetci traja. Grace a Sam chcú ostať spolu, ale medzi nimi stojí ten najväčší nepriateľ. Ich druhé JA im bráni byť spolu. Dokážu tomu čeliť? Prekonajú sami seba? Ak sa chcete dozvedieť odpoveď prečítajte si pútavý príbeh o ľuďoch, vlkoch, priateľstve, láske a zúfalstve.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára