utorok 25. septembra 2012

RECENZIA: Becca Fitzpatrick - Zavrhnutý


Originálny názov: Hush Hush
Autor: Becca Fitzpatricková
Vydavateľstvo: Egmont
Séria: Hush Hush (Zavrhnutý)
Rok vydania: 2010
Počet strán: 392


Anotácia: Nora Greyová je svedomitá, chytrá a rozhodne nemá rada riziko. Lenže sa zaľúbi do Patcha a to je jej prvá chyba. Patchova minulosť je totiž všetko, len nie nevinná. A najlepšie, čo kedy urobil, bolo, že sa zaľúbil do Nory. Zoznámili sa na hodine biológie a Nora chce jediné - držať sa od neho čo najďalej. Lenže, ako sa zdá, Patch je vždy o dva kroky napred. Dievčina na sebe cíti jeho pohľad, aj keď Patch nie je nablízku. Cíti jeho prítomnosť, aj keď je v izbe sama. A keď svoje očarenie nedokáže ďalej tajiť, vyjde najavo, kto Patch v skutočnosti je a prečo ju vyhľadal. A za všetkými otázkami, ktoré sa dotýkajú jeho minulosti, si Nora a Patch môžu navzájom položiť len jedinú: "Ako hlboko dokážeš padnúť?"

Nora Greyová je študentka strednej školy. Žije len s mamou, pretože jej milovaného otca niekto zavraždil. Jej život je každodenná rutina až dovtedy kým nestretne v škole nebezpečného, arogantného a záhadného Patcha. Nora sa doňho bezhlavo zaľúbi. Ale zistí jednu poctatnú vec, Patch je anjel! A to navyše nie je najväčšie zlo, ktoré ju čaká.

Mňa táto knižka dostala už len obálkou, keď som ju zbadala v knižnici. Okoamžite som sa zaľúbila na strhujúceho deja. Určite vám túto knihu odporúčam, či už len pre Patcha a jeho záhadnosť alebo pre Noru a bezvýhradnú romantičku. Ja dávam tejto knižke štyri hviezdičky lebo keby sa chcelo určite by sa tam dalo niečo upraviť.  

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára